V tejto kategórii nie sú žiadne články. Avšak, ak sú tu zobrazené podkategórie, tie môžu články obsahovať.

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

Týmto firmám dodávame funkčné riešenia vzdelávania
Datalan

Spoločnosť DATALAN, a.s. je našim klientom od roku 2015. Zabezpečujeme tu jazykové vzdelávanie angličtiny pre 17 skupinových firemných GROUP kurzov, 5 individuálnych kurzov CLASSIC a BUSINESS a podľa poreby aj superintenzívne kurzy ENGLISH EXPRESS pre top manažérov. Skupiny sa skladajú v priemere z 4-8 študentov. Aktívne školíme 88 zamestnancov vo všetkých jazykových úrovniach.

Oracle

Individuálne štúdium s vyššou intenzitou sa mi osvedčilo ako najlepšie riešenie. Na mítingoch už nemám problém vyjadriť svoj názor v angličtine, nepociťujem takmer žiadny stres. Teraz pracujem na zdokonaľovaní prezentácií?

Martin Olexík

Senior Sales Manager

Hewlett-Packard

Naši zamestnanci si hradia náklady za kurzy cez ich online benefity. Preto študujú iba tí, ktorí majú o štúdium skutočný záujem a sú sami motivovaní. Firemná investícia do benefitov je tak využitá na 100%. 

Radoslav Kurinec

Quality Manager

SAP

V medzinárodnej spoločnosti SAP Slovensko s.r.o. v Bratislave pôsobíme od roku 2010. Pre jej zamestnancov zabezpečujeme kurzy nemeckého jazyka a to formou individuálnych kurzov CLASSIC a skupinových firemných GROUP kurzov, s native lektormi. Cieľom kurzov je maximálne zlepšenie komunikačných zručností pre častú komunikáciu s partnermi a zákazníkmi v nemeckom jazyku.

Dong Jin

ON-LINE kurzy s podporou tútora sú garanciou, že naši ľudia nestrácajú pri prvých prekážkach motiváciu a chuť. Tútor je výborný nástroj, ako študentom pomôcť a viesť ich k cieľu. To bolo pri našom rozhodovaní kľúčové.

Mgr. Jozef Polakovič

HR Manager

Porsche Inter Auto Slovakia

Využívame DUO kurz pre nemecký jazyk. Vyhovuje nám, že máme veľmi veľa priestoru na samotnú komunikáciu, a že môžeme nacvičovať situácie vo dvojici. Kurz je tiež finančne výhodný pre našu spoločnosť. 

Renáta Ergangová, Ivana Babiaková

Enel
Medirex Group
Fortuna
BNP Paribas
DXC Technology
Erste Group
gleeds
Globsec
GlaxoSmithKline
Hennlich
ISS facility services
KPMG
L'Oréal
Privatbanka
Rittal
TNT
Naspäť hore