Popis kurzu

Potrebuješ cudzí jazyk kvôli práci alebo cestovaniu?

Chceš si nájsť lepšiu prácu?

Chceš sa konečne dohovoriť v angličtine?

 

Kurz angličtiny pre začiatočníkov v MINI skupine je ideálne riešenie, pretože práve na začiatočníckej úrovni je kľúčové čo najviac rozprávať a byť aktívny. To pri štandardných skupinách v iných jazykových školách, kde je viac ako 10 študentov v skupine, nie je možné. 

U nás ale ÁNO

V našom kurze študuješ 2 x týždenne a to v MINI skupine!

Cieľ kurzu

 1. Dohovoriť sa v situáciách z reálneho života: pri cestovaní, telefonovaní, v reštaurácií či obchode.
 2. Byť schopný odprezentovať sám seba: čo v živote robíš, aké máš zamestnanie, koníčky, atď.
 3. Zvládnuť 3 základné časy a mať slovnú zásobu 300 slov.

To všetko zvládneš pekne step by step = krok po kroku :-) 
Navyše, po testovaní na záver kurzu získaš CERTIFIKÁT podľa štandardov EÚ a poradíme ti ohľadom pokračovania v kurze. 

Detailnejšie informácie o obsahu kurzu nájdeš v sekcii CURRICULUM.
Detailnejšie informácie o rozvrhoch kurzov nájdeš v sekcii ROZVRH KURZU.

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Vždy otvárame iba 1 skupinu s maximálne 7. študentami. Počet miest je limitovaný, preto ti odporúčame rezervovať si svoje miesto čo najskôr. Pošli nám tvoje údaje v NEZÁVAZNOM DOPYTE nižšie na stránke. O ostatné sa postaráme my!  

Čo u nás získaš?

Náš slogan je TOWER ACADEMY – Zážitok z učenia.

Náš cieľ je, aby si ho získal aj ty. K tomu ti ešte radi pribalíme tento balíček.

 1. Živú výučbu v inšpiratívnych priestoroch so školeným lekorom tower academy.
 2. Učebnicu ocenenú ako „Najlepšia učebnica angličtiny pre dospelých“.
 3. Špičkový on-line program ku kurzu na 12 mesiacov.
 4. Certifikát podľa štandardov EÚ.
 5. 10% rodinnú zľavu na vybrané kurzy pre rodinných príslušníkov.
 6. 20 eur zľavu na letný tábor HAPPY CAMPER.
 7. 150 Eur zľavu na 3-dňový kurz ENGLISH EXPRESS.
 8. 300 Eur zľavu na 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS.

 

Cena kurzu

384 Eur

 • Počet týždňov: 16
 • Počet hodín: 32 
 • Cena na hodinu: 12 EUR
 • OD: SEPTEMBRA 2023
Splátky

77 Eur

ŠKOLNÉ JE MOŽNÉ HRADIŤ AJ V SPLÁTKACH.
POČET SPLÁTOK: 5

Curriculum

Obsah kurzu je zameraný na:

1. Budovanie základnej slovnej zásoby. (VOCABULARY) 
2. Budovanie schopnosti porozumieť hovorenému slovu (LISTENING)
3. Správne používanie 3 základných gramatických časov (GRAMMAR) 
5. Zvládnutie základnej komunikácie v reálnych životných situáciách. 

V každom kurze sa venuješ aj nácviku situácií z každodenného života, vďaka ktorým sa ti naučené frázy a vedomosti zautomatizujú a tak získaš lepšiu plynulosť.

Počas kurzu zvládneš rôzne témy (TOPICS) z učebnice NEW ENGLISH FILE od spol. OXFORD, ktorá získala ocenenie „Najlepšia učebnica angličtiny pre dospelých“ 

K nej získaš aj špičkový ON-LINE PROGRAM ku kurzu na 12 mesiacov. ON-LINE program je vynikajúci na precvičenie a zopakovanie toho, čo si si prebral/a s lektorom na živej vyučbe. Ak sa tomu budeš venovať 15 minút denne, tak tvoj pokrok bude o 50% rýchlejší. Chce to iba vytrvalosť a systém.  O ostatné sa postaráme my!

Rozvrh kurzu

INTENZITA: 

2 x 60 minút týždenne.

ROZVRHY: 

UTORKY + ŠTVRTKY od 17:30 do 18:30

ZAHÁJENIE:

26.09.2023

TRVANIE:

16 týždňov

FORMA:

Prezenčne v jazykovej škole

 

 

Recenzie

 • Tomáš Bachorík

  So skupinovým kurzom pre večných začiatočníkov som veľmi spokojný a preto som sa rozhodol pokračovať vo výučbe ďalej. Vyhovuje mi profesionálny prístup lektora a aj skutočnosť, že na hodine sa komunikuje iba v angličtine, s čím som sa až doteraz ešte nestretol. Palec hore!

 • Dominika Talášová

  Tower Academy bola pre mňa náhodná voľba a teraz som za ňu naozaj vďačná. Po strednej škole som mala takzvaný „blok“, trému, hanbila som sa po anglicky, čo i len pozdraviť. :)) Rozhodovala som sa medzi individuálnym a skupinovým kurzom. Pri mojej nerozhodnosti ma smelo nasmerovali a tak som si vybrala skupinový kurz. Taká tá prirodzená tréma a strach opadol po ani nie 10 minútach prvej hodiny. V kurze sme skvelí tím, až natoľko, že sme sa rozhodli v kurze všetci spoločne pokračovať a rozvíjať sa ďalej. Máme skvelého lektora, vďaka ktorému sú naše hodiny veľakrát aj zábavou a odreagovaním z práce či bežného zhonu. Aby som to zhodnotila na záver,tak je to pre mňa skvelé štúdium v milom rodinnom prostredí, v tíme kde sa vzájomne podporujeme, aby to ani jeden z nás nevzdal. Ďakujem Tower Academy za túto príležitosť a nováčikom len toľko, že smelo do toho! Ak sem raz vstúpite, tak sa vám tak skoro nepodarí za ňou len tak zatvoriť dvere a tak to má byť! 

 • Veronika Buranovská

  Vybrala som si Tower Academy a už teraz viem, že chcem pokračovať aj po skončení kurzu. Konverzácie v menšej skupine mi veľmi vyhovujú, celková atmosféra a priestory sú skutočne príjemné. Za najväčšie plus považujem našu lektorku, pri ktorej nikdy nestrácame pozornosť.

 • Lucia Bachratá

  V Tower Academy vyskúšala skupinový aj individuálny kurz. Sú vždy maximálne ochotný pomôcť a poradiť. Hodiny určite nie sú nuda. V skupinovom kurze je počet ľudí “tak akurát”, čiže k slovu sa dostane každý. Individuálny kurz, zase poskladajú podľa vašich požiadaviek – čas, obsah. Za mňa určite 5 hviezdičiek.

 • Tomáš Bachorík

  So skupinovým kurzom pre večných začiatočníkov som veľmi spokojný a preto som sa rozhodol pokračovať vo výučbe ďalej. Vyhovuje mi profesionálny prístup lektora a aj skutočnosť, že na hodine sa komunikuje iba v angličtine, s čím som sa až doteraz ešte nestretol. Palec hore!

 • Patrícia Džanajová

  Tower Academy = profesionálny prístup, pokrok v komunikácií i slovnej zásobe, príjemné prostredie. Zatiaľ som absolvovala iba jeden kurz, ale som maximálne spokojná a pokračujem určite ďalej, skutočne môžem odporučiť každému, kto sa chce zdokonaliť v komunikácií, toto je správna voľba!

 • Monika Hurbanová

  S jazykovou školou Tower Academy som bola veľmi spokojná, majú skutočne profesionálny a zároveň príjemný prístup. Veľké plus aj našej lektorke Desi, ktorá to nemala vždy ľahké :) ale vždy nás dokonale vyburcovala ku konverzácii :) Ďakujem.

 • Martin Dzurilla

  Skvele využitý čas aj peniaze. Hodiny v skupinovom kurze boli perfektne nastavené a obzvlášť pochvaľujem kvalitu a prístup lektorky Suzan. Prajem veľa ďalších spokojných študentov.

 • Radka Horniaková

  Kurz nemčiny som začala navštevovať len nedávno, ale zatiaľ som veľmi spokojná. Lektorka je veľmi milá a učenie s ňou ma naozaj baví. Predtým som vyskúšala Callanovu metódu, ale spôsob výučby v Tower Academy je omnoho lepší.

 • Linda Gašparíková

  Odporúčam jazykovú školu, moja lektorka Lucy je šikovná a prispôsobivá k mojej výučbe. Doteraz najlepšia škola. Príjemná atmosféra a milí ľudia.

 • Eva Taligová

  Konverzačné hodiny z angličtiny splnili moje očakávania, prebiehali presne tak ako som si už dávnejšie predstavovala, že by mala hodina vyzerať. Zásluhu na tom má nepochybne učiteľ Robo, má perfektnú slovnú zásobu, vynikajúcu výslovnosť, hodiny s ním sú plné zábavy, nenudíte sa, vysvetľuje len v angličtine a nie je lenivý všetko písať na tabuľu. Určite budem s ním pokračovať v konverzácii.

 • Norbert Nagy

  Navštívil som už viac kurzov, ale tentokrát v Tower Academy bol výnimočný pre mňa v tom, že som stratil svojou hanbu a ostýchavosť hovoriť anglicky. Výborne pripravení učitelia, koncept a aj hodiny plne zábavy ale aj učenia. Vrelo doporučujem každému.

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia