Popis kurzu

Pre vaše deti (od 6 do 12 rokov ) a teenagerov (od 13 do 15 rokov) sme počas júla a augusta pripravili fantastické týždňové tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS plné angličtiny, super hier, zábavy a pohybu na čerstvom vzduchu. 

 

Prečo tento kurz?

Pre vaše deti (od 6 do 12 rokov ) a teenagerov (od 13 do 15 rokov) sme počas júla a augusta pripravili fantastické týždňové tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS plné angličtiny, super hier, zábavy a pohybu na čerstvom vzduchu. Nie je to ako v škole, pretože pod vedením našich mladých a šikovných lektorov sa interaktívnou formou ponoríš do angličtiny na celý týždeň. Každý deň sa týka jednej témy, na ktorú robíme spoločný projekt. Poobedné pohybové aktivity v areáli Kuchajda spájajú učenie a zábavu. Deti sú tak ponorené do angličtiny celý deň! Obsah interaktívnych lekcií je zostavený podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE, ktorá je garanciou kvalitného vzdelávania. Iba u nás budeš mať až 30 hodín interaktívnej a zábavnej angličtiny za týždeň! 

ROZDELENIE DETÍ

Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a po úvodných lekciách aj podľa úrovne angličtiny.

V závislosti od dopytu mávame na jeden termín 3 až 4 samostatné skupiny. 

AKO VYZERÁ NÁŠ DEŇ?

 • Každý deň robíme jeden projekt, pri ktorom sa naučíš kopec nových slovíčok a fráz.
 • Pri výučbe používame aj interkatívnu tabuľu so super aplikáciami od spol. CAMBRIDGE.
 • Hráme sa super hry, kreslíme, striháme, lepíme, varíme – učíme sa v akcii.
 • Obsah kurzu je navrhnutý tak, aby si sa s angličtinou nebál experimentovať.
 • Poobede si spolu zašportujeme a zacvičíme pri Kuchajde.
 • Nájdeš si nových kamošov a angličtinu si zamiluješ!

  Detailnejšie informácie ako vyzerá náš deň nájdete v sekcii ROZVRH KURZU.

TERMÍNY JÚL 2023

Termín 1: 17.07 až 21.07. 

TERMÍNY AUGUST 2023

Termín 2: 31.07. až 4.08.

REZERVÁCIA MIESTA

Nakoľko je počet miest v jednej skupine limitovaný na max. 9 detí, odporúčame si rezervovať miesto čo najskôr! Stačí si vyplniť svoje údaje v sekcii NEZAVAZNÝ DOPYT nižšie na tejto stránke. Do časti POZNÁMKA napíšte, prosím, termín, o ktorý máte záujem. Následne Vám zašleme PRIHLAŠKU. Rezervácia sa stáva záväznou až po úhrade poplatku za tábor.

REFERENCIE

Hodnotenia našich CAMPEROV alebo ich rodičov nájdete na tejto stránke, v sekcii REFERENCIE. 

FOTKY Z TÁBOROV 

Fotky našich HAPPY CAMPEROV nájdeš na našom Facebooku alebo Instagrame. Pozri sa, ako sa vždy spoločne zabavíme a máme FUN WITH ENGLISH! 

 

Štandardná cena

196 Eur

platí pre nových kemperov

Zľavnená cena

186 Eur

platí pre verných kemperov, súrodencov alebo 2 a viac termínov

Rozvrh kurzu

Denný tábor prebieha vždy od PONDELKA do PIATKA, od 8:30 do 16:30.

DENNÝ PROGRAM:

08:30 - 09:00    Príchod detí.
09:00  - 09:15   Rozcvička s hymnou HAPPY CAMPERS.
09:15 - 10:30    Tímové aktivity na projekte na daný deň, časť 1.
10:30 - 10:45    Snacktime: desiatova prestávka v angličtine :)
10:45 - 12:00    Tímové aktivity na projekte na daný deň, časť 2.
12:00 - 13:00    Lunch time: zdravý obed v reštaurácii FIT RESTAURANT.
13:00 - 13:30    Chill-out: poobedný oddych, anglické hry na interaktívnej tabuli.
13:30 - 15:30.   Outdoor time: športové aktivity a hry spojené s angličtinou v areáli Kuchajda.

15:45 - 16:00    Vyhodnotenie projektov a lepenie plagátov na výstavu.
16:00 - 16:30    Odchody detí 

 

PRÍCHODY a ODCHODY:

PONDELOK:
Kazdý rodič musí priniesť prvý deň dieťa osobne priamo do jazykovky.
Môžete zaparkovať priamo v garáži shopping centra VIVO a uličkou na prízemí so smerovou tabuľou “TOWER 2”” pôjdete až na koniec centra. Budete míňať lekáreň BENU a dostanete sa na hlavnú recepciu TOWER 2 na prizemí budovy. Po registrácii obdržíte vstupnú kartičku, ktorou si privoláte výťah. Sme na 8 poschodi.

UTOROK až PIATOK:
Ostatné dni môžete priniesť deti buď do jazykovky alebo len pred hlavnú budovu, kde ich budeme čakať od 8.15 do 8:30.
Nemusite teda chodiť ráno až hore do jazykovky: zástupca JŠ bude stáť pri ceste pred našou budovou. Sú tu parkovacie miesta, kde môžete na chvíľu zaparkovať a my si Vaše dieťa preberieme a spolu pôjdeme hore. Budeme tam v dané 4 dnivždy od 8*15 do 8*30.

Recenzie

 • Renáta Zíková

  Pekny den. Nas syn Jurko s Vami absolvoval tabor od 16.8. do 20.8.2021. Vdaka Vam si odniesol velky pozitivny zazitok z vyucby anglictiny, ktoru ma velmi rad a zaroven ocenil veducich a ich pristup za priatelsky, so zaujmom a tiez ferovy. Bolo na nom vidiet smutok, ze uz tabor skoncil, ale aj naplnenie z toho, co zazil. Vazi si to a my s nim. Radi sa vratime. Dakujeme!

 • Tatiana Derňárová

  V júli som sa zúčastnila na letnom tábore. Najviac sa mi páčil kolektív našej skupiny. Dobrá organizácia, pestrý program a skvelí lektori.

 • Jana Kiripolská

  Tábor, na ktorom sa dcérka zúčastnila bol zaujímavý, poučný a s možnosťou vybláznenia sa pri rôznych hrách. S lektormi sme boli spokojní a určite ho odporučíme a tiež sa zúčastníme o rok.

 • Silvia Sedláková

  Týždeň strávený v tábore HAPPY CAMPERS bol pre syna obrovským zážitkom. Tento tábor absolvoval prvýkrát ale určite nie posledný. Od prvého dňa ako som ho odovzdala vládla bola v triede veľmi pozitívna energia a nálada. Syn sa každý deň tešil na nové zážitky. Čo sa týka vedomostí, naučil sa kopec nových vecí. Veľmi ma potešilo, že Austrália bola jedna z prebratých tém, ktorej sa venovali. Na základe týždenného pobytu v tábore som sa rozhodla, aby syn pokračoval vo výučbe anglického jazyka v škole. Školu určite odporučím aj známym.

 • Noemi Bíroová

  Barbie sa viacej naučila po anglicky, čo bude určite užitočné v škole. Našla si nových kamarátov. Vďaka menšej skupine sa mohla aj lektorka viacej venovať deťom. Poobedné aktivity na čerstvom vzduchu na Kuchajde sú super, lebo je zabezpečený aj pohyb pre deti. Lektorka Veronika je úžasná, ochotná, venuje sa deťom maximálne a zabezpečuje parádnu atmosféru.

 • Lucia Čangárová

  Našej dcére Alici sa v tábore veľmi páčilo - aktivity, lektori a aj priestor. Išla by rada aj o rok :)

 • Jana Remiášová

  Dobrý deň, v mene mojej dcéry sa chcem poďakovať za úžasný jazykový letný tábor. Atmosféra v škole je super a dcéra sa veľmi tešila na každý deň. Deti sa učili formou hry, čo ich bavilo, a pritom si vyrábali rôzne zvieratká a iné veci, tak doma máme veľa výtvorov, ktoré si dcéra odložila. S výučbou sme boli veľmi spokojní a vrelo odporúčame svojim známym. Plánujeme i na budúci rok sa prihlásiť. Ďakujeme!

 • Pavel Matuška

  Oceňujem ako rodič profesionálny, ale pritom hravý a priateľský prístup. Aj budúci rok Simonku prihlásime do tohto tábora.

 • Veronika Kliková

  Skvelý denný tábor, určite odporúčam všetkým čo chcú, aby sa ich deti zdokonalili v angličtine. Výborne vyskladané skupiny detí podľa veku, zabavné aktivity a hry a komunikácia len v cudzom jazyku.

 • Valeria Patákyová

  Čaute čaute ! Deti sú tam šťastné. Program je robený na mieru podľa vekových kategórii. Prístup profesionálny a hlavne priateľský. ODPORÚČAM VŠETKÝM DEŤOM !!!

 • Tina Marková

  Páčilo sa mi úplne všetko: hlavne tancovanie na TIK TOK. :) Angličtina bola super! Naučila som sa veľa slovíčok. A našla som si nové kamarátky.

 • Michaela Mészárosová

  Bola som v tábore HAPPY CAMPERS prvýkrát a veľmi sa mi tam páčilo. Pôjdem aj na budúci rok, lebo som sa tam veľa naučila. Lektora Alice bola zábavná. Poobedné hry so Simonom a Suzan som si užila!!!

 • Silvia Švecová

  Veľmi pekne ďakujeme za parádny týždeň s Happy Campers, moje deti (12,10) si to veľmi užili a tešili sa každý deň, napriek počiatočnému „odporu“ keď zistili že sa budú vzdelávať cez prázdniny… tento týždeň im bolo ľúto, že už je koniec  krásne leto a veľa veselých camperov ešte prajeme, Silvia, Matej a Stela.

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia