Popis kurzu

Potrebuješ sa rýchlo zlepšiť v angličtine, nemčine, španielčine či v inom jazyku?

Očakávaš maximálny pokrok za minimálny čas?

Chceš sa už konečne dostať na úroveň, kedy budeš ovládať cudzí jazyk bez problémov?

 

Naše individuálne kurzy pre 9 cudzích jazykov ti garantujú tvoj maximálny pokrok za minimálny čas.

Jednu úroveň u nás prekonáš už za 7 týždňov!

Kurz nastavíme podľa tvojich požiadaviek: rozvrh, intenzitu aj obsah kurzu „ušijeme“ presne na teba!

Ak sa do toho oprieš a dáš za týždeň napr. tri 90-minútové lekcie, tak úspešne zvládneš jeden level už za 7 týždňov! 

ŠPECIÁLNA ZĽAVA

Si časovo flexibliná/ý a môžeš si naplánovať lekcie podľa seba?

Využi špeciálnu akciu na vybrané termíny medzi 10:00 až 15:00 a získaš super zľavu na všetky tvoje lekcie!

Aktuálne voľné termíny sa dozvieš na osobnej konzultácii. 

OSOBNÝ PRÍSTUP S STAROSTLIVOSŤ

Individuálny kurz ti garantuje osobnú starostlivosť:

Pred zahájením kurzu absolvuješ OSOBNÚ KONZULTÁCIU, na ktorej:

 1. Presne zistíme tvoju úroveň/level.
 2. Identifikujeme tvoje silné a slabé stránky.
 3. Odprúčime vhodnú intenzitu a zameranie kurzu.
 4. Vyberieme finančne najlepší kurz pre tvoj rozpočet.

 

Osobná konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednávka 20 vyučovacích hodín

25 Eur

za 1 VH

štandardná cena

Objednávka 40 vyučovacích hodín

23 Eur

za 1 VH

zľava 1

Objednávka 60 vyučovacích hodín

21 Eur

za 1 VH

zľava 2

ŠPECIÁLNA AKCIA

19 Eur

za 1 VH

Curriculum

ZAMERANIE KURZU:


Zameranie a obsah kurzu vždy závisí od vstupnej jazykovej úrovne študenta a stanovených cieľov, ktoré si spoločne zadefinujeme na osobnej konzultácii.  

Následne metodička TOWER ACADEMY vypracuje podrobné curriculum vášho kurzu.
Podľa toho ti vyberieme vhodného lektora, ktorý sa ťa bude lektorsky viesť počas tvojho kurzu. Všetci naši 60-ti ektori sú školení metodičkou TOWER ACADEMY na našu metódu a učebné materiály. Viac o lektoroch sa dozvieš na tejto stránke. 

Rozvrh kurzu

Podľa tvojich preferovaných dní a časov. 

Intenzita

Minimálne 1 x 90′ alebo 2 x 60′ týždenne.

Podľa potreby aj vyššia. 

Zahájenie

Do 5 dní od objednávky.

Recenzie

 • Ľuboš Javorček

  Celkový prístup v škole, od pána Summerlinga, cez recepčnú až po lektorov. Jednoznačne chválim flexibilitu a ochotu vždy nájsť spoločné riešenie. Ďalšia vec, čo by som vyzdvihol, sú lektori. Lekcie som mal zatiaľ s 2 rôznymi a obaja chodili na hodiny veľmi pripravení a hlavne ma motivovali rozprávať.

 • Ing. Alena Koišová Vajdová

  S prístupom všetkých zamestnancov školy som bola nesmierne spokojná. Atmosféra je úžasná :) Od prvého momentu som cítila maximálnu podporu, čo mi dodávalo sebavedomie a odvahu. Výučba s lektorom bola rozmanitá, čo mi veľmi vyhovovalo, pretože to neboli nudné hodiny, ale naučila som sa veľa nového. Tower academy určite odporúčim každému :)

 • Mi Ba

  Ani som netušila akú výbornú školu som si vybrala, keď som zapichla kružidlo do sídla mojej práce a urobila kruh, v ktorom som bola ochotná dochádzať do jazykovky :) ... skvelý prístup, milí ľudia, úžasná lektorka... vždy sa na hodinu teším. Určite chcem pokračovať ďalej. Ďakujem, ste super :)

 • MUDr. Katarína Bergendiová

  S Tower Academy som veľmi spokojná, výborná organizácia a pekné priestory. Na hodiny angličtiny sa vždy teším, lektor má výborný prístup a priateľskou konverzáciou sa pomaly, ale iste posúvam v kvalite hovorovej angličtiny.

 • Lucia Bachratá

  V Tower Academy vyskúšala skupinový aj individuálny kurz. Sú vždy maximálne ochotný pomôcť a poradiť. Hodiny určite nie sú nuda. V skupinovom kurze je počet ľudí “tak akurát”, čiže k slovu sa dostane každý. Individuálny kurz, zase poskladajú podľa vašich požiadaviek – čas, obsah. Za mňa určite 5 hviezdičiek.

 • Alexander Zelinka

  Jazykovú školu Tower Academy som si vybral na základe odporúčania. Už prvé stretnutie bolo na úrovni a vybrali mi osobného lektora, ktorý je super. Vždy sa teším na hodinu angličtiny na ktorej sa ja porozprávame aj sa učíme z knihy. Som veľmi spokojný a odporúčam Tower Academy, profesionálny a priateľský prístup.

 • Alexander Schvalb

  Jazykovú školu TOWER ACADEMY navštevujem viac ako 3 roky, z toho dva roky som sa učil nemčinu a približne rok a pol navštevujem individuálne hodiny španielčiny a kurz Príprava na IELTS. Škola ma naozaj výborných lektorov, krásne priestory s výhľadom na Kuchajdu ako bonus. Celkovo tam vládne veľmi priateľská atmosféra, ľudia sú milí a ústretoví, takže školu môžem len odporúčať. Investícia do cudzích jazykov je jedna z najlepších v živote a v prípade TOWER ACADEMY nebudete ľutovať.

 • Pavol Hrevuš

  Vynikajúca jazyková škola, veľmi pekné prostredie so super výhľadom, pohodlné parkovanie vo Vive (Polus), vedia sa maximílne prispôsobiť potrebám klientov, pokiaľ nestíhate lekciu, vedia Vám ju preložiť podľa Vašich možností. Mám anglických native lektorov, ktorí sa lekciami prispôsobia Vaším momentálnym či pracovným, alebo súkromným potrebám. 5 stars ?

 • Alena Rimková

  Konverzácie v AJ v Tower academy navštevujem už vyše roka. Tower academy hodnotím: férovosť = plný počet bodov, profesionalita = plný počet bodov, ústretovosť ku klientovi = plný počet bodov, prostredie = plný počet bodov. Mám skúsenosti s niekoľkými jazykovkami a navštevovať Tower academy ma presvedčilo priame vystupovanie riaditeľa jazykovej školy p. Summerlinga – presne tak, ako sa na videu prezentuje; jasne stanovené podmienky individuálneho štúdia; metóda, ktorá u mňa funguje; lektorka Desi, ktorá vie zvoliť obsah hodiny priamo na mieru a z môjho pohľadu bezkonkurenčné prostredie :-).

 • Miroslav Ondrejkovič

  Výborná jazyková škola!

 • Zita Miklošovičová

  Jazykovú školu odporúčam: milí a ochotní, príjemné prostredie. Dobrá atmosféra a úroveň výuky!

 • Nikola Bílková

  Individuálny jazykový kurz angličtiny, ktorý som mala možnosť absolvovať v tejto jazykovke sa mi naozaj veľmi páčil. Bola som nadmieru spokojná s krásnymi priestormi, ochotou, ale hlavne s profesionálnym a milým prístupom lektora Petra. Zároveň som sa rozhodla si kurz ešte predĺžiť o ďalšie lekcie. Odporúčam aj tým, ktorí už po anglicky vedia, ale chcú svoju angličtinu a komunikačné schopnosti pozdvihnúť na vyšší level.

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia